Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
"FIRE EQUIPMENT"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Александр Сергеевич
УкраинаКиеввул. Cерпова 11
Карта

Пожежні рукава

Компанія «Статус-С» пропонує напірні пожежні рукави тільки для пожежної техніки (тип «Т», тип «ВТ», тип «Л»), розраховані на робочий тиск 1,6; 2,0 і 4,0 МПа), а саме: 1. Напірні пожежні рукави з поліуретановим покриттям виробництва «Могильовхімволокно» (Білорусь) – виготовляються на високотехнологічному німецькому обладнанні, що гарантує: Стійкість до старіння і впливу агресивних середовищ, морозостійкість, низьке вологопоглинання, високу зносостійкість і еластичність. 2. Прогумовані пожежні рукави фірми «Technolen» (Чехія) – це високоякісні, зносостійкі, надійні прогумовані напірні пожежні рукави. Для підвищеної стійкості до зношування і протирання, рукави Technolen виготовляються з подвійною чи потрійною ниткою основи.
в виде галереив виде списка